Güve İlaçlama

Özellikle sıcak havalarda ardiyelerimizde bulunan tahıl ürünlerinin üzerinde gördüğümüz kelebeğe benzeyen zararlılardır güveler. Ne yazık ki önlenmesi çok mümkün değildir. Malzemelerimizin bulunduğu noktaların koşullarına göre yayılımı da değişkenlik gösterir. Bir de bu durumun tahıl ürünleri ile üretim gerçekleştiren ya da bizzat tahıl üretimi gerçekleştirilen depolarda yaşandığını düşünüz. Sadece ürün kaybına değil olası mikroplar nedeniyle insan sağlığına olan zararlarını düşünüz. Her ne kadar masum olarak görülse de aslında çok tehlikeli canlılardır. Kurtulmanın tek yolu ise güve ilaçlama yaptırmaktır. Buraya dikkat. Yapmak değil yaptırmak diyoruz. Çünkü gıda maddelerine zarar veren bir canlıyı sıradan güve ilaçlama yöntemleri ile yok etmek mümkün değildir. Öyleyse yapılacak en sağlıklı işlem güve ilaçlama firmaları desteği ile profesyonel kurtuluş mücadelesidir. Kendi başınıza yapmaya yeltenmeniz durumunda sadece güveye değil tüketim malzemelerine de zarar verilecek ve karşılığında da sağlık sorunlarının daha ciddi boyutlara ulaşmasına sebebiyet verilecektir. Ama güve ilaçlama şirketleri, bu zararlı hakkında edindikleri tecrübeye istinaden sıradan olmayan yöntemlerle kişilere ve malzemelere zarar vermeden ilaçlama gerçekleştirecekler ve karşılığında da hem güveler yok olacak hem de sağlık korunmuş olacaktır.

Öyleyse biz de biraz profesyonel güve ilaçlama şirketleri nasıl olmalı bundan söz edelim. Öncelikle hiçbir profesyonel ekip, alan hakkında ayrıntılı bilgi almadan ucuz güve ilaçlama yapıyoruz diye yola çıkmaz. Çünkü alan ve alandaki maddeler ilaçlama yöntemini değiştirebilecek ve tekrarını dahi gerektirebilecektir. Bu durumda sıradan tarımsal ilaçlar ya da ilkel yöntemler uygulanmıyor ise fiyat vermek de olanaksızdır. Ama uzman güve ilaçlama firmaları alan hakkında yeterli doneye ulaşınca bir toplam tutar ifade ederler ve ruhsatlı firmalardır. Ruhsat zorunlulukları nedeniyle ve birey sağlığına gösterdikleri hassasiyet nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı gibi resmi kurumların onaylamadığı güve ilacı kullanmazlar. Teknik ekipmanları da mücadelenin en etkili olması üzerine kurgulanmıştır. Ölü noktalar olarak değerlendirilecek olan bölgeye dahi nüfuz ederek en etkili çözümü sunarlar. Aynı zamanda güve ilaçlama servisi personelleri ile de diğer merdiven altı firmalara fark yaratırlar. Çünkü bu personeller eğitimlerini bu konuda almışlardır ve güve mücadelesi aşamalarında etkin bilgilere sahiptirler. Bu standartlar sağlanması durumunda kişiler de hem güve illetinden kısa sürede kurtulurlar hem de birey sağlığını riske atmadıkları gibi mal kaybı da önlenmiş olacaktır.

Güve ile mücadele aşamalarında sizlere en etkili çözümleri sunacak olan işletmemiz Deniz Böcek İlaçlama, 2004 yılından bu güne kadar biriktirdiği tecrübesi ile İstanbul ve İzmit halkına memnuniyet sağlamaktadır. Ruhsatlı bir firma olarak sizleri güvelerden arındırırken evinizde veya işletmenizdeki gıda malzemelerinin zayi olmasına engel oluyoruz. Deniz Böcek İlaçlama olarak en uygun fiyatlarla en etkili çözümlerimizden yararlanmak için yapmanız gereken tek ayrıcalık bir telefon açmaktır. Hem de istediğiniz saatte.garantili-guve-ilaclama

Diğer Haşereler


HAŞERE SORUNUNUZ MU VAR?
* Size Nasıl Ulaşmamızı İstersiniz ?


Gönder