Ağaç Kurdu İlaçlamaYaz aylarında kişileri en çok endişen konulardan birisi olarak karşımıza haşerelerin çıkıyor olması bilinen bir gerçek olmalı. Çünkü özellikle evlerde görülen haşereler havaların ısınması ile birlikte daha fazla gözlemlenmektedir. Bu aşamada yapılması gereken bazı hazırlıkların başına muhakkak ki ilaçlama işlemlerini koymak gerekmektedir. Bazı haşereler insanların sağlığına direkt yollarla zarar verirler ki bu canlılar genelde kan emiciler sınıfında yer alırken bazıları da evlerde bulunan gıda ve malzemelere temas ederek mikrop taşırlar ve ciddi sağlık sorunlarına neden olurlar. Bazı haşereler ise genellikle ev malzemelerine zarar verirler ki ağaç kuruları buna en belirgin örnektir. Ama ağaç kurdu ilaçlama yapmadan da kurtulması imkansız olan haşereler sınıfına girerler. Tahtakurusu ya da ahşap kurdu olarak da adlandırılan bu zararlılar genellikle gece faaliyete geçerler. Bu sebeple de yok edilmeleri ancak ve ancak ağaç kurdu ilaçlama firması yardımı ile gerçekleşebilecektir. Genel olarak ahşap ürünlerin yani mobilyaların kemirilmesi ile kendilerini saklarlar. Böyle bir durumda sıradan ilaçlama yöntemleri bu zararlılara temas etmeyeceğinden dolayı ağaç kurdu ilaçlama işleminde profesyonel destek şarttır. Genellikle tarım ilaçlarının veya zirai ilaçların satıldığı noktalardan temin edilen ve ağaç kurdu ilacı olarak adlandırılan ilaçlar asla kesin çözümler sunmamaktadırlar. Öyleyse yapılacak uygulama da sadece doğru bir ilaçlama firması bulmak bu zorlu haşerelerden kurtulmak için ilk adım olacaktır.

ahsaplara-zarar-vermedenBu açıklamadan da anlaşılacağı üzere ağaç kurdu ilaçlama şirketi seçiminde oldukça hassas davranmak gerekmektedir. Bunlardan en çok dikkat edilmesi icap eden kısmı firmanın ruhsatlı olmasıdır. Yani bir ilaçlama servisi yasal gereklilikleri yerine getirmekle mükelleftir. Bunu yapan tahta kurdu ilaçlama servisi diğer zorunluluklardan olan standartlara uygun ekipman kullanma zorunluluğunu da yerine getirecektir. Hatta ağaç kurdu ilaçları açısından da onaylı ilaçlar kullanarak da sağlığı koruyucu önlemler alırlar. Sadece bu açılardan da bakıldığında yasal gereksinimleri açıkladık. Aynı zamanda bir de personel tecrübesi önemsenmelidir ki uzman ekipler haşereler arasındaki ilaçlama gereksinim farklılıklarını iyi bileceklerdir ve bu doğrultuda uygulama yaparak mutlak çözümler sunacaklardır.

Bir ağaç kurdu ilaçlama servisi seçerken dikkat edilmesi gereken ancak çok önemsenmiyor olan bir unsur da günün her saatinde hizmet verebiliyor olmasıdır. Nedeni ise özellikle ticari faaliyet alanlarında iş aktivitesinin olduğu saatlerde ilaçlama yapmak bazı kayıplara neden olabilecektir. Bu kapsamda günün her anında 7/24 ilkesi ile çalışan firmamız Deniz Böcek İlaçlama, İstanbul’da 2004 yılından beri verdiği mutlak memnuniyeti artık Kocaeli ilinde de sunmaktadır. Kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunan işletmemiz sizlere haşerelerden kesin kurtuluş garantisi vermektedir. Siz de kendinizin ve çevrenizdeki sevdiklerinizin sağlığını bizim kadar önemsiyorsanız profesyonel ekiplerden kurulu ağaç kurdu ilaçlama şirketi olan işletmemizi aramalısınız. Haşerelerden köklü çözümlerle kurtulmak için Deniz Böcek İlaçlama sizlerle.

Diğer Haşereler


HAŞERE SORUNUNUZ MU VAR?
* Size Nasıl Ulaşmamızı İstersiniz ?


Gönder