Fare İlaçlama


Fareler 3-10 cm arasında boyutları olan küçük canlılardır. Fareler haşereler arasında eşyalar en çok zarar veren hayvanlar arasındadır. Farelerin her şeyi yediklerini cümle âlem bilir. Farelerin vücut yapısı kuyruklu ve hızlı hareket ede bilen canlılardır. Hızlı hareket ettiklerinden elimizle tutmamız mümkün değildir. Farelerin esnek yapıda olan yapıları her delikten rahatlıkla geçmelerine sebebiyet vermektedirler. Güçlü koku alma duyuları vardır. Fareler bu sayede yemek ve gıdaları kokusunu oldukça kola bir şekilde almaktadırlar. Fareler çok hızlı çoğalmaktadır. Her yıl 7-10 arası doğum yapa bilirler. Her doğum sırasında 10-13 yavru doğururlar. Fareler uygun ortam bulduklarında doğum yaparlar. Farelerde aile kavramı önemlidir. Yaşam alanları toplu şekilde yaşarlar fakat konu besin aramaya çıktığında bireysel olarak işlerini görürler. Farenin esnek vücudu istediği yerden geçmektedir. Ayakları farelerinin tırmanması için oldukça elverişlidir. Ev ve ofislerimize genellikle halk dilinde ev faresi de dediğimiz fareler girmektedir. Farelerin birçok türü mevcuttur. Fare ilaçlama firmaları keskin ve pozitif sonuç getiren uygulamalardır.Fare ilaçlama bireysel olarak zordur. Fare ilaçlamada amatörce yapılan ilaçlamadan kaçınılmalıdır. Fare ilaçlama bu yüzden uzmanlık gerektiren bir alandır. Fare ilaçlama şirketlerinin yasal ve uygun koşullarda yaptığı uygulamalardan yararlanmalıdır. Fare ilaçlama firmalarının sağlık bakanlığı onaylı ve ruhsatlı çalıştığı bilinmektedir. Farelerin birçok rengi vardır. Farenin genellikle renkleri gri olur. Ev faresi ilaçlamadeyince akla fare ilaçlama firması gelir. Fare ilaçlama firması bu günlerde daha çok ilgi odağı olmuştur. Çünkü yaz ayları gelmiştir. Yaz aylarının verdiği sıcaklıkla fareler ortaya çıkmıştır. Fareler sıcak ve nemli ortamlarda yavru yapmayı severler. O yüzden ev ve ofisleri tercih ederler.


 

Fare Sorunu

 


Evde FareYaz aylarında sıklıkla karşı karşıya kalınan problemlerden biri de fare haşereleridir. İnsan sağlığı açısından ciddi problemlerin ön plana çıkmasına neden olan fare sorunlarının tek sefer de çözüme kavuşturmak fare ilaçlama şirketleri ile iletişime geçebilirsiniz. Fare sorunundan kurtulmak için ideal bir seçim olan fare ilaçlama şirketi hastane, fabrika, okul, hastane, ofis ve bahçe alanında ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Fare sorununu tek bir uygulama da geri plana almayı başaran fare ilaçlama firması ruhsatlıdır. Güvenilir hizmet anlayışı çerçevesinde çalışmalarını sürdüren fare ilaçlama şirketi her zaman profesyonel ilaçlama tekniklerini kullanmaktadır.

Deniz fare ilaçlama şirketi tarafından ilk adımda hangi ilaçlama tekniklerinin kullanılacağı planlanmaktadır. Bu adım sonrasında fare ilaçlama şirketi fare haşeresinin türüne en uygun olan ilaçlama yöntemi seçilmektedir. En çok tercih edilenler arasında boy gösteren fare ilaçlama firması jel, püskürtme, kokulu ve kokusuz olmak üzere birçok farklı ilaçlama tekniğinden yararlanmanıza fırsat tanımaktadır. Farelere kesin çözüm üreterek yaşam alanınızda hijyenin sağlanmasına kaynaklık eden fare ilaçlama şirketleri sektörün gelişmelerini yakından takip etmektedir. Fareler ile mücadele ederek yaşam alanında hijyenin sağlanmasına kaynaklık eden fare ilaçlama firması fare ilaçlama şirketimiz daima modern ilaçlama tekniklerini kullanmaktadır.

Fare ile mücadele etme konusunda ilk seçiminiz olacak fare ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı tarafından denetim altına alınan fare ilaçlarını kullanmaktadır. Tek seansta bile  %100 garantili sonuçlar almanız kaynaklık eden fare ilaçlama firması aynı zaman da ekonomiktir. Avantaj elde etmenizi destekleyecek nitelikte olan fare ilaçlama şirketleri müşterisinin memnuniyetine de son derece önem vermektedir. Mekân ayırt etmeden ilaçlama hizmet sunan fare ilaçlama firması %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir. Eğer sizler de karşı karşıya kalmış olduğunuz tüm fare kemirgenlerine anında son vermek isteyenlerdenseniz fare ilaçlama firmasından destek olabilirsiniz. Modern hizmet anlayışı çerçevesinde ilaçlama hizmeti sunan fare ilaçlama şirketleri sayesinde sizler de kısa zaman zarfı içerisinde tüm fare kemirgenlerine anında son verebilirsiniz. Deniz ilaçlama şirketinin hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.


 

Farelerden Kurtulmak İçin

 

 

Son zamanlarda kuytu ve karanlık bölgelerde yaşanan en büyük problemlerden biri de fare ve böcek haşereleridir. Sürekli üreyen ve bulunduğunuz alana yumurtalarını bırakan böcek haşerelerinden kalıcı çözümler doğrultusunda kurtulmak isteyenlerdenseniz farelere kesin çözüm üreten ilaçlama tekniklerinden yararlanabilirsiniz. Farelerden nasıl kurtulurum diye soranların ilk seçimi olan fare ilaçlama şirketleri her zaman en modern ilaçlama teknikleri doğrultusunda yaşam alanınızda ilaçlama hizmeti vermektedir.

Profesyonel kalitede ilaçlama hizmeti veren Deniz ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı’nın onaylamış olduğu böcek ilaçlama servisleri arasında yer almaktadır. Güvenilir hizmet anlayışına sahip olan profesyonel fare ilaçlama şirketleri müşterisinin istek ve taleplerine kısa zaman da yanıt vermektedir. Fare ile mücadele ederek mekan da hijyenin sağlanmasına kaynaklık eden Deniz fare ilaçlama şirketi hastane, okul, fabrika, banka, yeşillik arazi üzerinde yer alan bahçe gibi daha birçok alanda ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Tek bir uygulama da bile %100 garantili sonuçlar sunan fare ilaçlama firması alanında uzmanlaşmış ve deneyimli personeller ile çalışmaktadır. Birinci sınıf kalitede ilaçlama hizmeti sunan firmalardan biri olan fare ilaçlama firması ilaçlama uygulamasına geçmeden önce araştırma ve tespit uygulamasını gerçekleştirmektedir. Uzmanlar tarafından gerçekleştirilen araştırma ve tespit planlaması sayesinde hangi ilaçlama tekniklerinin kullanılacağına karar verilmektedir.

Farelerden nasıl kurtulabilirim sorusunu çözüme kavuşturmak için ideal bir adres olan fare ilaçlama şirketi kokulu, kokusuz, sıvı, jel gibi birçok ilaçlama tekniğini sizlerle paylaşmaktadır. Kemirgenlerin türüne en uygun olan ilaçlama yöntemlerini tercih ederek yaşam alanınızda ilaçlama hizmeti sunan böcek ilaçlama firması sektörün en çok tercih edilenleri arasında yer almaktadır. Tüm fare kemirgenlerine tek sefer de çözüm üretmeyi başaran fare ilaçlama firması ekonomiktir ve avantaj elde etmenize de fırsat tanımaktadır. Tüm fare kemirgenlerine kısa zaman zarfı içerisinde elveda demek isteyenlerdenseniz fare ilaçlama servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Böcek ilaçlama şirketimiz şimdi fesyonel personelleri ile siz değerli müşterilerinin yaşam alanında ki fare haşerelerini yok etmek için hazırlanıyor. İlaçlama uygulamasının detayları hakkında bilgi almak için böcek ilaçlama servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 


 

Farelere Kesin Çözüm

 

Fare kemirgenlerinden kalıcı yöntemler doğrultusunda kurtulmanın tek yolu uzman fare ilaçlama şirketleri ile iletişime geçmek olacaktır. Profesyonel hizmet sunan fare ilaçlama şirketleri istediğiniz alanda haşere ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Farelere kesin çözüm üreterek yaşam alanınızda hijyenin sağlanmasına fırsat tanıyan fare ilaçlama şirketi hastane, fabrika, okul, banka, ofis, bahçe alanında ilaçlama hizmeti vermektedir. Gizlenmiş bölgelerde ki fare kemirgenlerini bile tek bir uygulama da yok eden fare ilaçlama firması birinci sınıf kalitededir. Fareler ile mücadele etme konusunda ideal bir seçim olacak Deniz fare ilaçlama şirketleri öncelikle mekânda tespit araştırmasını gerçekleştirmektedir. Uygulamaya alınan tespit araştırması sayesinde hangi ilaçlama teknikleri doğrultusunda yaşam alanınızda ilaçlama yapılacağı da tespit edilmiş olur.

Fare sorunu problemi ile karşı karşıya kalanların ilk adresi olacak Deniz ilaçlama firması en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Farelere kesin çözüm üretmenize imkan tanıyacak olan fare ilaçlama şirketleri sıvı, jel, püskürtme gibi birçok farklı ilaçlama tekniğinizi sizlerle paylaşmaktadır. Fare sorunundan kurtulmak isteyenler için ideal bir adres olan fare ilaçlama şirketi ilaçlama yapılacak alanda ki haşerelerin hangi türe sahip olduğunu araştırmaktadır. Uzman personeller tarafından gerçekleştirilen tespit planlaması dâhilinde hangi ilaçlama tekniklerinin kullanılacağı da kesin çözüme kavuşturulmuş olunur.

Fare ilaçlama şirketimiz en etkili fare ilaçlama tekniklerini sizlerle paylaşmaktadır. Yaşam alanınızın herhangi bir bölgesinde fare haşeresi ile karşı karşıya kaldığınız zamanlarda etkili fare ilaçlama tekniklerini kullanmayı tercih eden fare ilaçlama şirketimiz ekonomiktir ve avantaj elde etmenizi desteklemektedir. Tüm haşereleri tek bir uygulama da yok etmeyi başaran fare ilaçlama firması kokulu, püskürtme, sıvı, kokusuz ilaçlama tekniklerini sizlerle paylaşmaktadır. Her zaman böcek haşerelerine profesyonel nitelikte çözümler üreten fare ilaçlama firması bu zamana kadar birçok başarılı sonuca imza atmıştır. Kemirgen haşerelerini tek sefer de yok etmeyi başaran fare ilaçlama servisi ile sizler de karşı karşıya kaldığınız tüm fare haşerelere anında çözüm üreterek hijyenin sağlanmasına kaynaklık edebilirsiniz. Fare ilaçlama şirketinin sunmuş olduğu hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 


 

Fareler Nereden Gelir?

 

Fareler genellikle çatı arasından açık kapı pencerelerden gelir. Gıda ve besinlerin kokusunu rahatlıkla ala bilen fareler evimize ve ofisimize kuyruğunun geçtiği her yerden geçe bilirler. Farelerin ilk kat dışında binalara uğramadığı fikri yanlıştır. Yaratılış sebeplerinden ötürü ayakları tırmanmaya elverişli olduğundan istediği yüksekliğe çıkmaktadırlar.Fare ilaçlama servisini arayarak farelerden kurtulmak oldukça kolaydır. Zahmet çekmekten bireysel sonucu belli olmayan çözümlere gerek kalmadan farelerden kurtulana bilir. Fareler buldukları delikten girerler. Farelerin çıkamadığı, tırmanamadığı hiçbir yer yoktur. Esnek yapılarından dolayı her yerden geçerler. Fareler nereden gelir sorusuna verilen cevaplar fazlasıyla mevcuttur. Çünkü fareler birçok yerden evlere girmektedir. Fare ilaçlama önemli bir ilaçlama olduğunu herkes bilmektedir. Fakat hala farenin vere bileceği zararları farkında olmayan insanlarımız vardır. Küçük olmalarını zararsız görüne bilir fakat fareler bünyelerinde ciddi hasarlar vere bilecek hastalık taşımaktadırlar. Hastalıkları bize salgı ve dışkı yoluyla bulaştıra bilirler. Fare ilaçlama firmalarıfare ilaçlama konusunda engin tecrübeye sahiptirler.


 

Fareler Hastalık Bulaştırır mı?

 

 

Fare HastalığıFareler hastalık bulaştırır mı sorusuna cevap oldukça basittir. Halk dilinde ev faresi diye adlandırılan fareler insana ölümcül hastalıklar bulaştırmaktadırlar. Fareler yaşamları boyunca doğduklarından itibaren pis yerlerde gezmeyi severler. Özellikle lağımlarda ve kanalizasyonlarda gezmeyi severler. Fareler gezdiği ve barındığı mikrobik alanlara birçok hastalığı taşırlar. İnsanların yaşadıkları yemeklerin üzerine dışkılarını bıraka bilirler. Fark etmediğimiz takdirde doğrudan hastalığı vücudumuza enjekte ede bilirler. Bizlerefarelerin bulaştırdığı hastalılar: tifo, verem, veba, kuduz, humma, bağırsak hastalıkları v.b gibi birçok hastalık vardır. Fareler ne yerler sorusuna verile bilecek cevap her şeydir. Aç kaldıklarında önüne gelen her şeyi yiye bilirler. Fareler yemek ayrımı yapmaksızın hem etçil hem de otçuldurlar.


 

Farelerden Nasıl Kurtulurum?

 

Farelerin hızlı yapısı sayesinde onları kendi başımıza yakalamak mümkün değildir. Ev faresinden nasıl kurtulurum sorusuna en etkili cevap fare ilaçlama firmalarıdır. Fare ilaçlama firmasının devreye geçmesiyle farelerden anında kurtulmak mümkündür. Bu hastalık saçan yaşam alanımızı işgal eden farelerden kurtulmak birkaç hareketle son bulacaktır. Fare ile mücadelede özellikle fare ilaçlama servisini arayarak başlanmalıdır. Fare ilaçlama firmasının yaptığı uygulama sayesinde farelerden kurtulmak mümkündür. Aksi takdirde farelerden kaynaklı ciddi problem çıkacaktır. Fare ilaçlama firması yerine kendi başımıza yapacağımız ilaçlama zahmetli ve kesin sonuç vermeyecektir. Kişisel çözümler aramak risklidir. Bu yüzden farelerin varlığını hissettiğimiz ve anladığımız anda hemen fare ilaçlama şirketini arayıp önlem alınması gerekir. Farelerden kurtulmak için yapılan bireysel çözümler sadece bir fareye uygun bir çözüm olacaktır. Fareler hızlı çoğala bilen canlılar olduğundan birkaç haftaya kalmadan yeni fareler meydana çıkacaktır. Yaz aylarının da gelmesiyle fare ilaçlama şirketlerine ilgi daha fazla olmaya başlamıştır. Çünkü fareler yaz aylarında daha fazla meydana çıkmaya başlamışlardır.


 

Fareler İnsanları Isırır mı?

 

Fareler yiyecek bir şey bulamadıkları anlarda her canlı gibi saldırgan yapıya bürünürler. Saldırganlık anlarında insanları kemirirler. İnsanı adeta bir yorganı kemirdiği gibi kemirirler. Özellikle fareler bu ısırma işlemini insanlar uyurken sessiz bir şekilde yaparlar. Fareler insanlara hastalıklarını iki çeşitte bulaktırlar. Birincisi ısırdıklarında insanlara vücudunda ki bulunan hastalıkları enjekte ederler. İkicisi de yemek artıkları ve besinlerimize salgıladıkları salya ve dışkılarıyla bulaştırırlar. İnsanlar fareler tarafından birçok türde hastalık bulaştırdıkları bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Fareler hafife alınmamalı fareler için önlem alınmalıdır. Fare ilaçlama servisini arayarak ilaçlama konusunda uzman bir yardıma başvurulmalıdır.


 

Fare İlaçlama Nasıl Yapılır?

 

Fare ilaçlama firmalarıfare ilaçlama uygularken farenin yaşadığı ve türüne bağlı olarak uygulanacak metotta değişiklik göstermektedir. Fare ilaçlama yapılırken farenin ilgisini çeke bilmek adına sevdiği besin ürünleri ile fare ilaçlama gerçekleşir. Fare ilaçlama genellikle farenin bulunduğu ortama fare ilaçlama istasyonları kullanarak veyafarelere özel ilaçlama yöntemiyle gerçekleşir. Fareden kurtulmanın tek yolu fare ilaçlamadır. Farenin içgüdüleri diğer canlılara göre daha yoğundur. Fareleri öldürme işlemi sanıldığı kadar kolay değildir. Açıkta bırakılmış olan bir peynir fareler tarafından basitçe tercih edilmez. Kolayca tercih edilmedikleri için fare ilaçlamada farklı yöntemler geliştirmektedir ve kullanılmaktadır. Farelerin kontrolünü değişik yöntemler tercih edilir. Fare ilaçlama da en çok tercih edilen ilaçlama yöntemi istasyon yöntemidir. Fare ilaçlama firmaları, fare ilaçlamada istasyon tekniğini kullandıkların %90 verimlilik elde edilmektedir. Bu yöntem için özel olarak üretilmiş kapaklı ve plastik olan istasyonlar kullanılır. Bu kapaklı istasyonlar evin içinde farelerin daha çok dolaşa bileceği alanlara yerleştirilir. Bu yerleştirilen istasyonlar farenin kokusunu ala bileceği zehirli kapsüller yerleştirilir. Kapsülleri yerleştirdikten sonra farenin gelmesi için istasyonların kapağı kapanır. Çünkü fareler açık alandan kapalı bir ortamda yemek yemeyi daha çok tercih edecektir. İstasyona fare delikleri yapılmıştır. Farelerin daha rahat bir şekilde kapsülü bulsun diye fare ilaçlama firmalarının uyguladığı istasyon sistemi fare ilaçlama tekniklerinin en etkili yöntemlerindendir. Fareler evin birkaç bölümüne yerleştirilen istasyonları görür. Ve kapalı olduğunu fark edince bunun bir tuzak olmadığı katına varacaktır. Bunu kanaat getirecek kapsülden yer ve ölür. Ev faresi ilaçlama şirketinin yaptığı uygulamalar, kapalı alanda ve açık alanda değişikler göstermektedir. Kapalı alanda kokulu, sıvı püskürtme yöntemi uygulanmaktadır. Açık alanda ise fare ilaçlama istasyonları kullanıla bilir. Bu istasyonlar ilacı korumakta yağmur geçirmemektedir.


 

Fare İlaçlama Teknikleri

 

Fare ilaçlamaları iki maddeyle açıklana bilir. Birinci fare ilaçlama firmalarının uyguladığı özel fare ilaçlamalarıdırFare ilaçlaması bütün alana yapılır. İkinci madde de istasyondur. Fare ilaçlama da fare ilacından çok istasyon tercih edilir.

 

Fare İlaçlama Fiyatları

Fare ilaçlama fiyatlarıfare ilaçlama yapılan ev ve ofislere fare ilacının kullanılacak ortama göre farklılık göstermektedir. Fare ilaçlama yapılırken özellikle fare ilaçlama firmalarının yaptığı uygulamalar dâhilinde ilaçlamada yapılmalıdır. Fare ilaçlamada uygulanacak yöntem istasyon tekniğidir. İstasyonlarında aşağı yukarı fiyatları bellidir. Fare ilaçlama da kullanılan alana göre istasyonların fiyatı artacaktır. Fare ilaçlama fiyatları istasyonların adedine göre farklılık göstermektedir. Fare ilaçlama firmalarının yardımıyla farelerden kurtulmak artık çok kolay fare ilaçlamada kullanılan alet istasyondur. İstasyonun fiyatı sabit olduğundan istasyonun artması durumunda fiyatta artacaktır. Fare ilaçlama yapılmadan önce farenin görüldüğü ortamda keşif yapılmalıdır.


 

Fare İlaçlamanın Önemi

 

Fare ilaçlama ve tüm haşere ilaçlamaları yaz aylarının gelmesiyle ilgi odağı olmuştur. Son yıllarda fare ilaçlama daha çok rağbet görülmüştür. Bunun sebebi ilaçlamanın öneminin artmasıdır. Fare ilaçlamanın öneminin artması bilinçli toplumlarda meydana gelmektedir. Bilinçli vatandaşlarımız fare, haşere gibi canlıların sağlığımızın tehdit ettiğinin farkında olup fare ilaçlama firmasından bu konuda yardım aldıkları yöntemler fare ilaçlamada pozitif sonuçlar elde edilmektedir. Kesinlikle bireysel çözümler tercih edilmemelidir. Fare ilaçlama önemli bir ilaçlamadır yanlış yapılan bir ilaçlama kötü sonuçlar doğura bilir.

 


İstanbul Fare İlaçlama

 

etiler-fare-ilaclamaKemirgen, haşere ve fare türleri bulundukları mekana yumurtalarını bırakmaktadır. Bu yumurtalar zamanla üreyerek çoğalmakta ve ciddi sağlık problemleri ile karşı karşıya kalmanıza sebep olmaktadır. Eğer kısa zaman zarfı içinde mekanda gördüğünüz haşere ve böcek türlerini kalıcı bir şekilde yok etmek istiyorsanız İstanbul fare ilaçlama servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Böcek ilaçlama şirketinin ruhsatlı çalışıp çalışmadığı alacağınız hizmet kalitesi adına büyük önem taşımaktadır. Böcek ilaçlama şirketlerinin plan ve program dahilinde çalışması da hizmet kalitesini büyük ölçüde etkileyecektir. Haşere ilaçlama servisi tarafından tercih edilecek ilaçların Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylaması gereklidir. Genellikle onaysız böcek ve haşere ilaçları sağlığı olumsuz yönde etkilemekte ve tercih edilmemektedir. İlaçlama sektörünün en çok tercih edilenleri arasında yer alan İstanbul fare ilaçlama servisi tek bir uygulama ile tüm böcek ve haşerelerin yok edilmesine imkan tanımaktadır. İstanbul fare ilaçlama servisleri tüm böceklerin yaşam türlerini tespit etmektedir. Bu adım sonrasında  böcek ve haşerelerin hangi yöntemler ile ilaçlanacağına karar verilmektedir. Birinci sınıf hizmet kalitesi çerçevesinde çalışmalarını sürdüren Deniz ilaçlama şirketi müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

 

İstanbul fare ilaçlama şirketi 7 gün 24 saat boyunca ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Fare ilaçlama İstanbul böcek yumurtalarının çatlama dönemi olan sonbahar mevsiminde ilaçlama yapılmasını önermektedir. Sonbahar mevsiminde ön plana çıkan böcek ve haşere yumurtaları diğer haşerelerin de beslenmesine ve bağışıklık kazanmasına neden olmaktadır. Bu durum tekrardan ilaçlama yapılmasını gerektirecektir. Fare ilaçlama servisi İstanbul okul, ev, fabrika, hastane alanında ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Fare ilaçlama şirketi İstanbul tek sefer de tüm böcek ve haşere türlerinin yok edilmesine olanak tanımaktadır. En çok tercih edilenler arasında yer alan Deniz ilaçlama şirketi sistemli ve programlı bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.  Eğer sizler de canınızı sıkan böcek, fare, kemirgen, pire, kene ve türlerini ek sefer de yok etmek isteyenlerdenseniz İstanbul fare ilaçlama şirketlerinden destek alabilirsiniz. İstanbul fare ilaçlama servisi şimdi avantajlı fiyat listesi çerçevesinde siz değerli müşterilerine hizmet sunmayı bekliyor. 

Fare İlaçlama


Diğer Haşereler


HAŞERE SORUNUNUZ MU VAR?
* Size Nasıl Ulaşmamızı İstersiniz ?


Gönder

Fare İlaçlama