UYUZ EV İLAÇLAMA

Uyuz hastalığı genç, yaşlı, çocuk, temiz ve kirli ayrımı yapmadan herkese bulaşabilir. Bu hastalığa uyuz böceği neden olmaktadır. Bu böcek temas halinde insan vücuduna girmektedir. Temas uyuz olan birinin giydiği kıyafetleri giyerek, yatağında uyuyarak ya da direk kişi ile bedensel temasta insana geçebilmektedir. İnsan vücuduna yerleştikten sonraki 2 hafta da hastalık belirtileri ortaya çıkmaktadır. İnsan vücudunun en ince derilerinin yer aldığı parmak araları, eklemler, kasıklar, koltuk altı uyuz böceğinin en kolay konumlandığı alanladır. Deri altına giren bu akar deri altında kendine kanallar açarak yumurtalarını bu alanlara bırakarak çoğalırlar. Hastalık belirtileri kaşıntı ve kızarıklık olarak ortaya çıkmaktadır. Ancak delikler ve açık yaraların oluştuğu vakalarda söz konusudur. Özellikle kıl köklerinde iltihaplı yaraların oluşmasına neden olurlar. Bir uyuz sorunu yaşanıyorsa muhakkak sağlık kuruluşlarına başvurulmalı ve tedavi yaptırılmalıdır. Bunun yanı sıra evlerinde uyuz ilaçlama yapılarak arındırılması çok önemlidir.

UYUZ EV İLAÇLAMA işlemi profesyonel ilaçlama firmaları tarafından yapılmalıdır. Çünkü uyuz ev ilaçlaması ortalığa ilaç püskürtmenin ötesinden bir işlemdir. Bu nedenle sorun yaşayanların bireysel çözümler aramak yerine en doğru ilaçlama firmasını seçmesi ve uyuz ilaçlama hizmeti alması doğrudur. Uyuz hastalığı bulaşıcıdır ve ailenin diğer bireylerini riske atmak son derece hatalı bir karardır. Ev uyuz ilaçlama hizmeti alınacak firmanın gerekli yetki belgelerine sahip olması gerekmektedir. Ruhsatlı firmalar ilaçlama sırasında Sağlık Bakanlığı’nın “Halk Sağlığı Alanında Haşerelere Karşı İlaçlama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik” hususlarını uygulamaktadır. Çünkü sağlık açısından önemli bir boyut söz konusudur. Bu nedenle uyuz ilaçlama hizmeti alacağınız firmaya karar verirken ruhsatlarını kontrol etmeniz son derece önem arz etmektedir.

 

Evde uyuz ilaçlama hizmeti ve diğer hizmetleri sunan bir firma Deniz ilaçlama İstanbul’un geneline hizmet sunmaktadır. Uzman personeller ve son teknoloji ekipmanlar ile uyuz ilaçlaması gerçekleştirmektedir. İlaçlama hizmeti talep eden kişilerin memnuniyet dereceleri oldukça yüksektir. Haftanın her günü ve her saat açık olduğu için kolaylıkla erişmek ve hizmet satın almak mümkündür. Sundukları ilaçlama hizmeti ne olursa olsun garanti veren firma uygun fiyatları ile çalışılabilir  ruhsatlı firmalar arasında kendine yer bulmaktadır.

İLETİŞİM FORMU
* Size Nasıl Ulaşmamızı İstersiniz?


Gönder
65 Kez Okundu